Çelik kapılarda güvenlik en üst seviyededir. Ancak klasik mekanik kilitler, uzun zamandır kullanıyor olmalarından dolayı, teknolojileri çözülmüştür ve aşılabilir engeller olarak kabul edilir. Bununla birlikte zaten bu donanımlar kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilebilme ye uygun özelliklere sahiptir. Mekanik bir kilidin açılabilmesi için, maymuncuk ve benzeri ekipmanlar kullanılabilir. En basit yöntem itibarıyla hırsızlar bu kilitleri kırarak ortama giriş yapabilirler. Mekanik kilit içerisinde yer alan silindirik mekanizma; anahtar yolu kırıldıktan sonra rahatlıkla çevrilebilir

Akıllı kilit sistemlerinde aktif Güvenlik ilkeleri yer alır. Bu kapsamda, cihazın mekanik birimine herhangi bir şekilde ulaşabilmek mümkün değildir. Bunun yanında herhangi bir müdahale halinde, dairesel mekanizma çevrilemez. Bu da neden akıllı kilit sistemleri sorusuna açıkça cevap vermektedir.

Son derece üst düzey bir teknoloji ile geliştirilen akıllı kilitler; öncelikle size güvenli bir ortama sahip olabilme olanağını sağlıyor. Elbette akıllı kilitlerin teknolojinin mevcut durumuna uygun pek çok meziyeti de bulunmakta. Doğru talimatlarla akıllı kilit sistemleri herkes için ideal özelliği taşıyor.

Anahtarsız bir dünyaya merhaba deyin

Anahtarlar uzun yıllardır hayatımızın bir parçası olarak, evlerimizde ve iş yerlerimizde giriş çıkış için kullandığımız güvenlik ekipmanlarıdır. Ancak Günümüz teknoloji koşullarında, artık geçiş sistemlerinin anahtara ihtiyaç duyma durumu söz konusu değildir. Kartlı geçiş sistemleri ve buna benzer otomasyon sistemleri ile hayatımızın belli bir kısmından zaten anahtarları çıkarmıştık. Evlerimizde kullanacağımız “akıllı çelik kapı kilidi hangi avantajları sunar” sorusunun başı cevaplarından bir tanesi de anahtar zorunluluğunun ortadan kalkıyor olmasıdır.

Akıllı Çelik Kapı kilidi sistemleri; biyometrik tanımlama, kartla giriş, şifre ile giriş, bluetooth ve uzaktan kumanda ile giriş ve wi-fi bağlantısı ile giriş özelliklerini kullanıcılarına sunar. Satın alacağınız kilidin modeline bağlı olarak, farklı özelliklere sahip donanımlar elde edebilirsiniz. Akıllı kilitler; sahip oldukları özelliklere göre farklı opsiyonları size sunarlar. Biyometrik, yani parmak izi ile giriş modülü bulunan sistemin yanında, dilerseniz şifre ile giriş olanağı sunan kilit modelini de tercih edebilirsiniz. Hangi sistemi tercih ediyor olursanız olun, akıllı çelik kapı kilidi kullandığınız sürece anahtara ihtiyaç duymayacaksınız. Yeni çağda anahtar taşıma derdi ile uğraşmamak şimdi elinizde.

Ağır koşullarda maksimum performansla güvenliğini sağlayın

Welock akıllı çelik kapı kilidi sistemleri nasıl çalışır; dijital bir donanım olmaları ile birlikte, kolayca değiştirilebilen piller ile çalışır. Bu sayede donanım herhangi bir bağlantı hattı gerektirmez. Cihazı kolayca bağlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üretildiği çelik materyali dünyanın en güçlü çelik türlerinden birisidir ve cihazın sahibi olduğu elektronik donanım, -30 derece ile 60 derece sıcaklıkları arasında tam performansla çalışır. Bu özelliği aynı zamanda kırılamaz ve aşılamaz olması sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Tüm bunların yanında cihazın su geçirmez olduğunu da vurgulamak gerekir.

Welock akıllı çelik kapı kilidi sistemleri; mobil uygulamalar üzerinden ve mesajlaşma uygulamaları üzerinden kontrol edilebilen gelişmiş bir bilgi teknolojisi alt yapısına sahiptir. Cihazı kontrol edebileceğiniz uygulamayı kolaylıkla edilip telefonunuzu etkileyebilir ve kilidinizi dünyanın her yerinden kontrol edebilirsiniz.

We.lock‘u Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir