Akıllı kilit sistemleri; hemen hemen her yapıya kolayca uygulanabilen, yüksek teknolojisi ile birçok avantajı hane halkına sunan gelişmiş donanımlardır. Çok sayıda kişinin yaşadığı bir evde anahtar karmaşasına son vermek, akıllı ev kapı kilidi sistemleri ile mümkün olabilmektedir. Welock akıllı kilit sistemleri; tüm modellerinde birden fazla kullanıcının, hatta yüzlerce kullanıcının kullanabilmesine imkan tanıyan kullanıcı tanımlama özelliğine sahiptir. Sisteme 999 adede kadar kullanıcı tanımlayabilir, dilediğiniz zaman kullanıcı yetkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Hangi kapılarda kullanılabilir?

Türkiye’deki çelik kapıların ortalama %80’inde akıllı çelik kapı kilitleri kullanılabilir. Ayrıca uygun ebatlarda yapılmış ahşap, demir ve alüminyum kapılarda da sistemin kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Ev veya işyeri fark etmeksizin tüm yapılarda bu sistem kullanılabilmektedir. Özellikle çok giriş çıkış yapılan yerlerde akıllı kilit sistemleri avantajlarını daha net görebilirsiniz. Anahtar kaybedilmesi veya içeride unutulması durumunda giriş yapamama sorunu bu sistemde söz konusu değildir.

%100 güvenlik koşullarına ulaşın

Anahtarlı geleneksel kapılarda, kilidin açılması için bu konuda uzman bir kişinin müdahalesi yeterlidir. Ayrıca anahtarınızın kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi durumunda, kapınız kolayca açılabilecektir. Oysa akıllı kapı kilidi sistemlerinde, anahtar söz konusu olmadığından bu risk de söz konusu olmayacaktır. Şifresini sadece sizin bildiğiniz sadece sizin parmak izinizle açılan bir kapının sağlayacağı güvenlik özellikleri, mekanik-anahtarlı kilitlerle kıyaslanmayacak kadar yüksektir. Akıllı kilit sistemlerini neden kullanmalıyız sorusuna ilk cevap olarak güvenlik faktörünü verebiliriz.

Uzaktan kontrol avantajı

Akıllı kapı kilidi sistemleri nasıl çalışır? Wi-fi, bluetooth ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Örneğin; anahtarı ulaştıramayacağınız durumlarda, siz yokken eve girilmesi gerekiyor ise; size ulaşılması ve uzaktan talimat ve vermenizin sağlanması yeterlidir. Bunun gibi kapınızı kilitlemeyi unuttuğunuzdan şüpheleniyorsanız, mobil uygulamayı kullanarak uzaktan kilitleme yapabilirsiniz.

Her evin ihtiyaçlarını yüksek Teknoloji ile karşılıyoruz

Welock akıllı ev kapı kilidi sistemleri; ister küçük aileler yaşasın ister çok sayıda kişi konaklasın, sunduğu erişilebilirlik özellikleri ile hane halkına büyük kolaylıklar sağlar. Günümüzde apartman girişleri, işyerlerindeki otomasyon sistemleri ve hatta otomobiller dahi anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliklerine sahiptir. Bu şartlar altında anahtarlar hayatımızdan hızla çıkmaktadır. Sonuç olarak ev kapı kilitleri için kullanılan anahtarlar, üzerimizde birer yük olarak bulunmaya devam eder. Elbette bunun bir problem olması artık söz konusu değil.

Akıllı kapı kilit sistemleri ile güvenlik koşullarının artırılması gereken evler ve çok sayıda hane bireyinin bulunduğu evler ile çok sık anahtar kaybetme durumu söz konusu olan durumlarda en efektif çözümdür. Kaldı ki gelecekte tüm kapı kilitlerinin bu özelliğe sahip olması söz konusudur. Mekanik kilitler hızlı bir şekilde hayatımızdan çıkmaktadır.

Şimdi siz de Welock akıllı ev kapı kilidi sistemlerini edinerek, evinizde yüksek güvenlik ve konfor koşullarını hemen sahip olabilirsiniz. Welock internet sitesinde, farklı konfigürasyonlara sahip akıllı kapı kilidi sistemleri yer almakta ve sizlere en uygun koşullarla sunulmaktadır.

We.lock‘u Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir