Anahtarlar; geçmişte güvenlik uygulamalarında temel unsurlar iken, günümüzde hızla hayatımızdan çıkmaktadır. Kolayca kopyalanabilen ve kopyalanmasa dahi aşılabilmesi için fiziksel müdahale ile dakikalar gerektiren bu donanımların artık güvenli olmadığı kabul görmektedir. Öyle ki; güvenlik gerektiren hemen her donanımda artık dijital açma kapama sistemleri kullanılır. Kasalardan, hassas güvenlik alanlarına kadar neredeyse hiçbir ortamda mekanik kilitler artık kullanılmamaktadır. Akıllı kapı kilitleri idealliği doğru kullanım söz konusu olduğunda herkes için uygundur.

Her ne kadar mekanik kilit üreticileri kilitleri her geçen gün daha karmaşık kombinasyonlarla üretiyor olsa da, belli bir fiziksel sınır bulunduğundan, belli bir sayıdan sonra şifreler birbirini tekrar eder. Yani aslında üretilen tüm kilitlerin farklı bir anahtarı vardır demek oldukça güçtür. Oysa akıllı kapı kilidi sistemlerinde, şifreleme oldukça komplike biçimde yapılır ve aşılması ya da kopyalanması mümkün değildir. Kartınız veya uzaktan kumandanız ele geçirilse dahi kopyalanması oldukça güçtür ki, sahip olduğu iletişim hatta sayesinde akıllı kapı kilidi sistemleri yetkisiz kişilerce aşılmak istendiğinde derhal haberiniz olur.

Her koşulda çalışır, kırılmaz ve su geçirmez

Welock akıllı kapı kilidi sistemleri, sıfırın altındaki sıcaklık değerlerinde, elektriksel etkinliğin devam edebildiği minimum sıcaklıklardan, 60 dereceye kadar olan sıcaklık değerlerinde efektif biçimde çalışabilir. Su geçirmez özellikleri ile dış mekanda bulunan kapılar için de bu sistem kullanılabilmektedir. Donanım; çok ağır malzemeler kullanılarak dahi kolaylıkla kırılamaz ve kesilemez olmasının yanı sıra, bu müdahaleye maruz bırakılsa dahi, açılabilmesi mümkün değildir. Kilit kırıldıktan sonra, bareli çevirmeye müsait olmayan bir yapı ortaya çıkacağından bu yöntem kilidi aşmak için yeterli olmayacaktır.

Dijital Güvenlikte Zirveye Ulaşın

Sahip olduğu gelişmiş teknolojisi ile internet üzerinden erişime imkan veren Welock akıllı kapı kilidi sistemleri, hack edilebilmesi mümkün olmayan bir sistemdir. Amazon şirketi tarafından sağlanan güvenlik ilkeleri ile hizmet veren donanım; şifreleri ve yazılımı kırılması mümkün olmayan bir yapıya sahiptir. Bankaların da dijital iletişimde kullandığı SSL sistemi bu donanımın iletişim hattında standart olarak kullanılır.

Anahtar Derdinden Kurtulun       

Anahtarınızı kaybetmek, unutmak veya onu taşımak zorunda olmak gibi sorunlar artık tarih oluyor. Welock akıllı kapı kilidi istemleri, size farklı giriş metodlarını kullanabilme olanağı sunuyor ki, bunlardan parmak iz ve şifre ile ama yöntemleri hiçbir ek donanım gerektirmiyor.

Kartla, uzaktan kumandayla veya mobil uygulamayla da açabileceğiniz sistem; uzaktan yönetim boyutuyla size büyük fırsatlar sunuyor. Akıllı kilit sistemleri nasıl çalışır sorusuna bir örnekle cevap verecek olursak; acele ile evden çıktınız ve kapıyı kilitlediğinizden emin değilseniz, mobil uygulama ile dünyanın neresinde olursanız olun, kapınızı kilitleyebilirsiniz. Ya da, evinize sizin haricinizde birisinin girmesi gerekiyorsa ve siz yakınlarda değilseniz, aynı şekilde kilidi açabilirsiniz.

Hayatınızdan bir yükü daha atmak ve daha güvenli bir kapıya sahip olmak için şimdi Welock akıllı kapı kilidi sistemlerini edinin. Ürün son derece uygun fiyatlarla elde edilebilmekte ve kolayca monte edilerek hemen kullanılmaya başlanabilmektedir. Akıllı kilit sistemleri saymakla bitmeyen avantajları yanında uygun fiyatlarıyla klasik kilit sistemlerini rafa kaldırıyor.

We.lock‘u Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir