Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


welock.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. welock.com.tr bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece welock.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

welock.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

welock.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde welock.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin welock.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Tüm sorularınız için :

Hafta içi 10:00 - 17:00 saatleri arasında info@welock.com.tr mail adresinden veya 0545 536 59 91 numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. welock.com.tr'da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Bilgilerinizin gerçekten welock.com.tr'a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. 

welock.com.tr neden güvenlidir?

  -  welock.com.tr, e-mail, isim, soyad gibi üyelik bilgilerinizi kesinlikle 3. tekil veya tüzel kişilikler ile paylaşmaz.

  -  welock.com.tr, kredi kartı bilgilerinizi kopyalamaz, kaydetmez.

  -  Ödeme sayfalarımız SSL Güvenlik Sertifikası ile korunur.

Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gereken konular.

  -  Kolay tahmin edilebilir, doğum tarihiniz, 1234 gibi ardışık sayıları kullanmamaya özen gösterin.

  -  Şifrenizi 3. tekil şahıslar ile paylaşmayın.

  -  Eğer ortak kullanılan bir bilgisayardan işlem yapıyorsanız, siteyi kullanmadığınız durumlarda 'Üye Çıkışı' linkini kullanarak siteden çıkış işlemi yapın.

  -  Bilgisayarınızı anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımlarla koruma altına alın.  

  -  Kullandığınız şifreyi belirli zaman aralıklarında değiştirin.

  -  Üyelik şifrenizi belirlerken, harf-rakam kombinasyonu kullanmaya özen gösterin.

  -  Diğer internet sitelerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifresini kullanmayın.