Hakkımızda

WeLock

Üretici Firma Shenzhen Myhand Industrial Co., Ltd. ‘dir.

Akıllı ev ürünlerinde uzmanlaşmış ekibimiz 10 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı akıllı kilit sistemi ile Dünya genelinde kullanılmak üzere Biyometrik Parmak İzi teknolojisini kazanmıştır.

We Lock akıllı kilit sistemi uluslararası şirketler tarafından ilgi odağı haline gelmiştir. Şu anda Avrupa, Orta Doğu, Amerika ve Asya’da şirketimizin şubeleri ve satış temsilcilikleri mevcuttur. Türkiye’de Smart Eye İTH İHR VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ Tek Distribütör Firmamızdır.

Yaşamımızın her alanında kullandığımız kapı kilitlerinin daha fonksiyonel, akıllı ve konforlu olabileceği fikri bizi çok heyecanlandırdı ve çalışmalarımıza başlamamıza sebep oldu. Ürünümüz üzerinde çalışırken insanların kapı kilitleri ile yaşadığı olumsuzlukları ilk etapta ele aldık, anketler ve araştırmalarımızı tamamladık. Ar-Ge ekiplerimiz ile birçok cihaz geliştirdik ancak 5 yıl sonra istediğimiz konforu ve güvenliği sunabildik.

We Lock markamız ile kullanıcılarımıza artık ulaştırabiliyoruz. Şirketimiz akıllı kilit sistemlerinde güvenlik kadar konforun da önemini benimsemiş ve geliştirdiği cihazlarda bu hususta birçok yeniliğe imza atmıştır.

Daha akıllı ve Konforlu Rahat Yaşamımıza Katkı Sağlayacak Ürünlerimiz ile Müşterilerimize Hizmet Sunmaya Devam Edeceğiz.