Kapının Anahtarını Kaybederseniz Ne Olur?

Kapının Anahtarını Kaybederseniz Ne Olur?

Yorucu bir iş gününün ardından kendinize eve kadar zor attınız. Her zamanki gibi kapının anahtarlarını almak için elinizi cebinize ya da çantanıza götürdünüz. O da ne; anahtarlarınız olması gereken yerde değil. Hemen tüm ceplerinize ve çantanın tüm gözlerini didik didik aradınız. Anahtarınızı ofiste unutmuş ya da daha kötüsü kaybetmiş olabilirsiniz. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Çilingiriydi, kilit değiştirmesiydi bu yorgunlukla koşuşturup duracaksınız. Peki ama teknolojinin bu kadar hayatımıza dahil olmaya başladığı bu dönemde bunları yaşamamanızın bir yolu var mı?

Elbette var. Akıllı kapı kilitleri artık anahtar taşıma, anahtarı bir yerlerde unutma ve daha da kötüsü kaybetme derdine son veriyor. Üstelik bunu yaparken de size eşine ender rastlanır bir konfor imkanı sunuyor. Sıkı durun, bu yazıyı okuduktan sonra konfor seviyenizi ne kadar artırabileceğinize siz de şaşıracaksınız.

Akıllı Kapı Kilidi Nedir?

Akıllı kapı kilidi, normal kapı kilitlerinden farklı olarak size farklı teknolojilerle anahtar kullanmadan kapınızı kilitleyip açma imkanı sunan sistemdir. Konuyu biraz daha açık hale getirmek için az önceki örnek üzerinden gidelim. Yorucu bir iş gününün ardından eve geldiniz. Önceki seferden farklı olarak anahtar aramadınız, bunun yerine parmağınızı kapının üzerinde yer alan parmak izi okuyucuya okutarak kapınızı açarak evinize girdiniz. Anahtar taşımak yok, anahtar kaybetme derdi yok, bunların yerine rahatlık var, konfor var.

WeLock akıllı kapı kilit sistemi ile yapabilecekleriniz ise bunlarla sınırlı değil. Kilidinizi parmak izi ile açmanın dışında kart, kumanda, şifre, bluetooth ve mobil uygulama ile de kolayca açabilirsiniz. Ayrıca kilidinize uzaktan erişerek bir başka kişiye kilidi açabilmesi için yetki verebilir, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kapınızı kilitleyebilir / kilidini açabilirsiniz.

Kullanırken Konfor İyi Hoş Da Kim Uğraşacak Montajıyla Dediğinizi Duyar Gibiyiz

Dert etmeyin çünkü biz onu da düşündük. Piyasada bulunan akıllık kapı kilit sistemlerinin aksine WeLock tek bir vida ile kolay ve hızlı şekilde Türkiye’deki tüm kapılara monte edilebilir. Ek olarak, 999 kişiye kadar parmak izi kaydetme kapasitesine sahip olan bu ürün sadece evlerde değil fabrika ve ofislerde de kullanmak için uygundur.

Siz de konfor seviyenizi yükseltmek ve anahtar taşıma derdinden kurtulmak için siparişinizi verin, rahatlığın keyfini sürmeye hemen başlayın!